Farmasi Blog

Helal Kozmetik Nedir? Neden Önemlidir?

Farmasi Helal Kozmetik
Farmasi, Türkiye’de üretim yapmakta ve ürünlerimiz 118 ülkeye ihraç edilmektedir. Bu ülkeler arasında,Avrupa ülkeleri,ABD ve Müslüman ülkelerde bulunmaktadır. Helal kozmetik sertfikası,GMP (Good Manufacturing Practices-İyi imalat uygulamaları)  standartları ile HPP teknolojisi (yüksek penetrasyon) kullanılarak, hijyenik ortamda ve hiçbir sakıncalı maddeyle teması olmadan, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve tamamen organik bitkisel hammaddeler kullanılarak  yapılan, islami kurallara uygun olarak hazırlanan ürünlere verilen sertifikadır.Ürünleri; katkı maddelerini,hazırlama ve işleme yöntemlerini, temizlik ve sağlık şartlarını katı güvenlik kuralları içinde denetleyen tarafsız bir bilirkişi hizmeti sunar. HACCP,ISO  ve diğer kalite ve güvenlik standartlarına uygun ve yeni teknolojilere, yeni katkı maddelerine adamtasyonu seri bir şekilde takip edebilen, helal bilginin eğitimini almış kilit personel tarafından denetimi gerçekleştirilir. Ürünün ve üreticinin Küresel İslam içinde tanınmasını ve tanıtılmasını sağlar.
Farmasi ürünleri helal belgeli ürünlerdir. Farmasi Müdürü Huriye Çıldan:05497949438  dan üye olup  kaliteli ve güvenilir ürünleri indirimli alabilirsiniz.

Farmasi Müdürü Huriye Çıldan:05497949438 

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi Online Kayıt Formu- Online İndirimli alışveriş yapabileceğiniz kullanıcı adı ve şifreniz cep telefonunuza SMS olarak gelecektir. Not:Bilgiler Doğru Girilmediğinde SMS Gelmemektedir.

About the author

farmasi

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir